استراق سمع

6,000 تومان
SKU:
قیمت6,000 تومان
کیت استراق سمع | دانشجو کیت

کد محصول: DKP - 008

پیشنهاد الکترونیک دانشجو: با کیت استراق سمع حداقل سی دقیقه ی پر از هیجان را تجربه کنید. و پس از آن با هیجان بیشتر صداهای دور تر را شنود کنید!

کیت استراق سمع مداری آموزشی جهت شنیدن صداهای دور و غیر قابل شنیدن می باشد. طراحی این مدار ساده و کاربر پسند می باشد که باعث می شود به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید.


 

 

لوگو الکترونیک دانشجو آیا میدانستید با تغییرات کوچک در کیت های الکترونیک دانشجو ، می توانید عملکرد کیت را دگرگون سازید؟

 

لوگو الکترونیک دانشجو  چگونه در ٢٤ دقیقه و ٤١ ثانیه با شیوه ی کار دستگاه های استراق سمع آشنا شوم؟

 

لوگو الکترونیک دانشجو  چگونه سی دقیقه از اوقات فراغتم را به بهترین شیوه سر کنم؟

 

لوگو الکترونیک دانشجو  آیا در فاصله ای بیش از طول پنج خودروی سمند می توان صدای صحبت اشخاص را استراق کرد؟!!

 

لوگو الکترونیک دانشجو  چگونه از میکروفن بالا ترین راندمان را داشته باشم؟

 

 

 

 

کیت الکترونیکی استراق سمع | دانشجو کیت


صدا را از راه دور دریافت و تقویت می کند که توسط گوشی یا هدفون، گفت و گوی دو نفر در فاصله ای دورتر را می شنوید.

 استراق سمع یک آمپلی فایر حساس با امپدانس بالا است که صداهای موجود در محیط اطراف را توسط میکروفن حساس جذب کرده و پس از چند مرحله تقویت بوسیله یک هدفون یا گوشی قابل شنیدن می شود.

 استراق سمع ها در اصل فرایند مکانیکی امواج صوتی را به فرایند الکترونیکی تبدیل می کنند. در ساختار میکروفن ها که انواع مختلفی دارد و هرکدام برای مصرفی خاص طراحی شده اند از یک فرایند مشترک استفاده می شود؛ که توسط امواج مکانیکی صوت به میکروفن منتقل می شوند. در این حالت در میکروفن لرزش ایجاد شده موجب اختلاف پتانسیل می شود و این اختلاف پتانسیل از میکروفن به سیم ها منتقل می شود و به مراحل بعدی فرستاده می شود. 

 

 

تا اینجا سرنوشت امواج مکانیکی صوت اولیه را دریافتیم. پس از آن در کیت استراق سمع امواج در چند مرحله تقویت می شوند و نویز گیری هم روی آن انجام می شود. پس از آن به ابزار تولید صدا منتقل می شود؛ شامل بلندگو ، گوشی یا هدفون و ... می شود. در این مرحله دوباره از جریان الکتریکی به امواج صوتی تبدیل می شوند. صدای دریافتی با صدای خروجی در میزان و شدت و کیفیت تفاوت دارد. منظور این است که در مرحله ی دریافت توسط میکروفن خازنی کیت استراق سمع ممکن بوده در محدوده ی شنوایی ما نبوده است اما پس از آنالیز و تجزیه و تقویت صدا ها در مرحله خروجی آن صدا در محدوده شنوایی ما قرار می گیرد. 

بنابراین صدا های دورتر از ما به صدا های نزدیک به ما تبدیل می شوند.

 

 

 

  توجه: در مدل منتاژ شده در شکل، گوشی (هدفون) نصب شده، چنانچه نیاز به هدفون دارید پیش نهاد می شود کیت گوش الکترونیک را تهیه کنید.

 

میکروفن سه سیم و جاباتری دوتایی و سیم قلع به میزان کافی و سیم افشان هم به مقدار کافی در بسته بندی دانشجو کیت قرار گرفته اند.

 

کیت استراق سمع | دانشجو کیت

 

محتویات بسته بندی

 1- مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

در این مجموعه کلیه قطعات کیت الکترونیکی استراق سمع به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

 2- جزوه راهنمای استفاده از کیت

این کتابچه که به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید. 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است. 

 

 3- کارت محصول

در داخل کارتی که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات دانشجو کیت و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد.

 

 4- لوازم جانبی

لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: جاباتری و سیم افشان ، در بسته بندی قرار داده شده است.

 

 

 

 شرح تخصصی عملکرد مدار استراق سمع :  

 استراق سمع در واقع یک تقویت کننده بسیار حساس می باشد. امواج صوتی ضعیف در فضای اطراف ما توسط میکروفن به جریان الکتریکی تبدیل شده و طی پنج مرحله تقویت می شوند بطوری که توسط گوشی قابل شنیدن باشند. نقاط G F A به میکروفن سه سیم اتصال می یابند. نقاط G و A تغذیه میکروفن را تامین می کنند و جریانهای صوتی از طریق نقطه F و خازن C2 به بیس T1 اعمال می گردد که طی سه طبقه تقویت شده و در کلکتور T4 ظاهر می شوند. مقاومتهای R6 ولتاژ کلکتور R9 , R5 , T4 تغذیه T3 و R8 تغذیه T1 را تامین می کنند. خازن C1 امواج مزاحم و پارازیت را دفع می نماید.

 

 

PT (پتانسیومتر) مقداری از ولتاژ DC کلکتور T4 را (این ولتاژ DC ارتباط مستقیم با ضریب تقویت سه طبقه قبل دارد) به بیس T1 برگشت می دهد (فیدبک می کند) با تغییر PT ضریب تقویت مدار تغییر کرده ، ضمناّ این قسمت از مدار بطور اتوماتیک باعث کنترل ضریب تقویت می شود لذا به آن A V C نیز می گویند. (PT, R5, R11, C4) جریان های صوتی به روی کلکتور T4 از طریق C3 به بیس T5 تزریق شده و پس از یک مرحله تقویت از طریق C4 جهت تقویت نهایی به بیس T2 اعمال می گردد. خازن 1 میکروفاراد جهت کوپل خروجی مدار به تقویت کننده و جلوگیری از اثر ولتاژ دو مدار بر روی یکدیگر می باشند. مقاومت R3 ولتاژ کلکتور T5 ومقاومت R2 ولتاژ بیس T2 را تامین ، مقاومت R4 بایاسینگ بیس.....

 

 

 

نمای شماتیک مدار کیت استراق سمع:

 

  دانشجو کیت | شماتیک کیت استراق سمع

 

 

به وسیله این گجت ساده علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک یک گجت از مدار های پرکاربرد جاسوسی را ساخته اید.

 

 چگونه این محصول (کیت استراق سمع) را تهیه کنم؟

 

دانشجو کیت | چگونگی تهیه محصول

1- کارت بانکی با رمز دوم فعال شده نیاز دارید، سپس دکمه خرید که در بالا و پایین صفحه قرار دارند را بزنید و مراحل را دنبال کنید و پس از وارد کردن آدرس دقیق، پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید. پس از پرداخت آنلاین، سفارش شما در سیستم ثبت می‌شود و دانشجو کیت محصول را توسط پست سفارشی برایتان ارسال می‌کند. سفارشات در ساعت 2 بعدازظهر ارسال می‌شوند، بنابرین اگر قبل از 2 بعدازظهر سفارش خود را ثبت کنید، محصول همان روز ارسال می‌شود. سفارشات بین دو تا شش روز پس از ارسال به دست شما می‌رسد.

 

2- اگر کارت بانکی با رمز دوم فعال شده ندارید، می توانید با مراجعه به بانک و یا خودپرداز مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کنید یا به حساب بریزید. سپس با ما تماس بگیرید و بسته را برایتان ارسال خواهیم کرد. دریافت شماره حساب

 

3- اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با شماره 03112232004 تماس بگیرید و سفارش خود را به خانم یزدخواستی اعلام کنید. سفارش در همان لحظه توسط پیک ارسال می‌شود و مبلغ پیک به عهده شما است.

 

بسته بندی های دانشجو کیت طوری طراحی شده اند که به محصول آسیب نرسد. از این رو دانشجو کیت به شما اطمینان می دهد که کیت ارسال شده کاملا سالم به دست شما خواهد رسید

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 2211313 با خانم هاشمی تماس بگیرید.

 

 

 

سلام و خسته نباشید یه سوال از

سلام و خسته نباشید
یه سوال از شما دارم این مدار میشه واسه گوش استفاده کنم من پول خریدن سمعک پانصد هزار تومانی ندارم

دورد بر شما بله می توانید،

دورد بر شما
بله می توانید، البته دقت داشته باشید که ابعاد این کیت را نمی توانید با سمعک مقایسه کنید. علاوه بر اینکه سمعک در داخل گوش قرار می گیرید ولی این کیت را باید توسط گوشی به گوش تان ارتباط دهید.

سلام مندیروز این کیت راسفارش

سلام مندیروز این کیت راسفارش دادم قیمت دیروز شما 7000 تومان بود ولی امروز 6000تومان دلیل افت قیمت چیست؟

درود بر شما دقت بفرمایید کیت

درود بر شما
دقت بفرمایید کیت استراق سمع با کیت گوش الکترونیک قیمت هایشان متفاوت است.
با توجه به اینکه هر دو مدار یکسان هستند، تفاوت شان در گوشی است. کیت گوش الکترونیک به علت دارا بودن گوشی قیمت اش بیشتر است.

سلام ببخشید من این کیت از شما

سلام ببخشید من این کیت از شما خریداری کردم ولی فقط صدای وووووووو
میدهد
درحال حاضر میکروفن رو خراب کردم
یه سوال دیگه داشتم این میکروفن سه پایه داره و روی خروجی نوشته
g f aکدوم یکی از پایه های میکروفن را باید به کدوم یکی وصل کنیم
اگر یه میکرفن و یک هدفن بخواهم برام ارسال میکنید

درود بر شما دقت بفرمایید،

درود بر شما
دقت بفرمایید، همانطور که در دفترچه راهنما نوشته شده است، پایه ی بدنه ی میکروفن به نقطه G و پایه وسطی به نقطه F و پایه سوم را به نقطه A اتصال دهید.
اگر هم نیاز به تعمیر دارد برای دانشجو کیت ارسال کنید.

درود من اين كيت رو خريدارى

درود من اين كيت رو خريدارى كردم و يك هدفون هم داخلش بود اما فقط يك سيم داره در صورتى كه رو كيت دو تا سوراخ براى هدفون هست لطفا راهنمايى كنيد
ممنون

درود بر شما رشته سيم هدفون

درود بر شما
رشته سيم هدفون مورد نظر از نوع كواكسيالي بوده، به اين صورت است كه يك سيم در مركز و سيم ديگر دور عايق مي باشد.
چنانچه مشكلتان رفع نشد با دانشجو كيت تماس بگيريد.
03132232004

من از کیت استراق سمعتون برای

من از کیت استراق سمعتون برای انتقال صدا به میکرفن هندس فری بلوتوث میخواهم استفاده کنم تا صدای داخل ماشین را بدون نویز انتقال بده به هندس فری(فکر کنم پری امپلی باید باشه)ومیکروفن باحساسیت کم هندس فری رو از مدار دیگه خارج کنم تا نیازی به با صدای بلند حرف زدن نباشه

سوال:محصولتون نیاز منو برآورده میکنه؟
ایا شخص پشت تلفن پژواک صدای خودشو میشنوه؟

سلام می خواستم بدونم میشه به

سلام می خواستم بدونم میشه به پورت میکروفن یا Line in روی کارت صدا ی کامپیوتر وصل کرد

درود بر شما خیر این مدار

درود بر شما
خیر این مدار توانایی این کار را ندارد.
فقط با میکروفن صداها را دریافت می کند.

ببخشید منظورم این بود که میشه

ببخشید منظورم این بود که میشه به جای گوش دادن به صدای تقویت شده رو کامپیوتر توسط پورت میکروفن یا Line in ضبط کرد یعنی به کارت صدا صدمه نمی زنه

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.